Ruszyła Ogólnopolska Akcja Sterylizacji ! Tańsze zabiegi w wybranych lecznicach

Ruszyła Ogólnopolska Akcja Sterylizacji ! Tańsze zabiegi w wybranych lecznicach

pizap.com14570307509441Jak co roku ruszyła Ogólnopolska Akcja Sterylizacji czyli tańsze zabiegi sterylizacji/kastracji w wybranych lecznicach weterynaryjnych. Gorąco namawiamy do skorzystania z promocyjnych cen jakże ważnych dla naszych psiaków zabiegów. 

„Po co właściwie sterylizować/kastrować? Czy to nie jest niezgodne z naturą? Czy suczka nie będzie głupia gdy pozbawimy ją możliwości bycia … mamą? (sic!)  Przecież tak nie można! Pozbawiać samca męskości! (to stwierdzenie lubimy najbardziej :)))) ”

Te pytania i zarzuty słyszymy najczęściej. Nie wspominając o reakcji szczególnie Panów na słowo kastracja, którzy odbierają to zbyt osobiście prawie że łapiąc się tu i tam…

STERYLIZACJA/KASTRACJA JEST POTRZEBNA! Sterylizacja zapobiega wielu chorobom, które w przypadku naszych podopiecznych dosięgają ponad 70% naszych podopiecznych. O sterylizacji dość dosadnie wyrażamy się w artykule, który polecamy przeczytać każdemu przeciwnikowi, a gdy nabędzie odpowiednich argumentów możemy rozpoczynać z nim dyskusję nt. tego czy suczka powinna być matką.

PRZECZYTAJ ! I umów swojego pupila na zabieg!

http://www.mikropsy.org/sterylizowac-czy-nie-bedzie-dlugo-mocno-i-dosadnie/#more-2968

W miesiącu marcu trwa akcja sterylizacji. Jak to działa i o co właściwie w tym chodzi?

Ceny zabiegów nie mogą przekraczać poniższych:

Kastracja suki – mała i średnia, (do 35kg) 200 zł

Kastracja suki – duża 250 zł

Kastracja kotki 100 – 120 zł

Kastracja psa – mały i średni,  (do 35kg) 120 zł

Kastracja psa – duży 170 zł

Kastracja kocura 60 zł

Lista gabinetów, które przystąpiły do Akcji:

http://www.akcjasterylizacji.pl/lecznice-biorace-udzial/

Więcej informacji na stronie www.akcjasterylizacji.pl 

ZAPRASZAMY!

IMG_9896

 

Idalka też przeszłą zabieg sterylizacji. Nie narzeka. Wcale – jak to niektórzy twierdzą – nie ma nam za złe, że pozbawiłyśmy ją bycia matką, nie jest głupia – to też twierdzenia niektórych. Dzięki temu, że została poddana sterylizacji nie będzie miała nowotworów, uciążliwych ciąż urojonych, cieczek a co za tym idzie sfory samców przy swoim tyłku, prawdopodobnie nie zachoruje również na nowotwór listwy mlecznej. My widzimy same plusy, Idalka też!